ROZMIAR CZCIONKI

Profile

Dostosuj wygląd

Aktualności

Konferencja "Rola Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w rozwoju lokalnym"

5 i 6 października br. w Pałacu Tłokinia, w Tłokini Kościelnej koło Kalisza odbędzie się konferencja pt.: „Rola Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w rozwoju lokalnym” organizowana przez Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska.

Spotkanie to dedykowane jest zarówno przedstawicielom samorządów, jak również reprezentantom przedsiębiorstw i instytucji zainteresowanych rozwojem oraz integracją na poziomie lokalnym i regionalnym na terenie całego kraju.

Udział w konferencji potwierdzili m.in. przedstawiciele Parlamentu Europejskiego, Ministerstwa Rozwoju, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, przedstawiciele wojewódzkich i Regionalnych ZIT-ów oraz świata nauki.

Patronat nad wydarzeniem objęli: Minister Rozwoju, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydent Miasta Kalisza.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji (program, zaproszenie i inne) znajdują się na stronie internetowej Stowarzyszenia Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej: http://sako-info.pl/ w zakładce konferencje.

Źródło: Stowarzyszenie Aglomeracja Kalisko-Ostrowska

Partnerzy projektu

Jesteś tutaj: Strona główna Aktualności Konferencja "Rola Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych w rozwoju lokalnym"

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji w Polityce prywatności. ZAMKNIJ